×

İzmir Pansiyonları

Homeros ve Aristo gibi antik çağ düşünürlerinin de eserlerinde yer verdiği Ege’nin incisi, ülkemizin üçüncü büyük şehri güzel İzmir; turizm potansiyeli oldukça yüksek bir kent.

Eski çağlardan günümüze uzanan yerleşim geçmişi, masmavi denizi ve yemyeşil doğası ile dillere destan İzmir. Kordon’u, boyoz, çiğdemi, gevreği ile kendi has bir dili var İzmir’in. İzmir halkı da en az şehir kadar sıcakkanlı ve renkli. İzmir sadece turistik amaçlı gezilerin ön planda olduğu bir kent değil. Fuar ve kongre turizmi, sağlık turizmi, kültür turizmi ve iş turizmi için de yılın her dönemi yerli ve yabancı pek çok turist geliyor kente.

İzmir’de konaklama tesisleri de oldukça çeşitli. Merkezde yer alan konaklama tesisleri daha çok büyük kent oteli ve butik otel olarak hizmet veriyorlar. İzmir pansiyonları ise merkezde biraz uzakta Çeşme, Urla, Foça ve Alaçatı gibi tatil beldelerinde konumlanmışlar. Buralarda yer alan İzmir pansiyonları denizin hemen kenarında ya da biraz daha gerilerde merkeze yakın ve doğanın içinde konumlanmışlar.

İzmir pansiyonlarının işletmecileri genellikle belde halkı. Hele de Çeşme, Alaçatı gibi beldelerde konaklıyorsanız göreceksiniz ki bir tesiste değil; en yakın dostunuzun evinde kalıyorsunuz. İzmir pansiyonlarının işletmecileri ve personeli işte bu kadar samimi ve güler yüzlü. İzmir pansiyonlarının çoğu yılın her dönemi hizmete açık, ancak dönemsel açık olan işletmeler de var. Genellikle oda kahvaltı hizmet veriyorlar. Ancak İzmir pansiyonlarında Ege’nin ve İzmir’in mutfağından pek çok lezzeti bulabilirsiniz. İzmir pansiyonlarının fiyatları ise civardaki diğer tesislere göre oldukça uygun. Dönemsel fiyat farklılıkları görülse de aileler ve kalabalık gruplar için, uzun tatil planı yapan tatilciler için gayet ideal. Sitemizi inceleyerek İzmir pansiyonlarını, İzmir pansiyon fiyatlarını, uygun fiyat seçeneklerini ve detaylı fotoğrafları görebilirsiniz. Erkenden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler