×

Çanakkale Pansiyonları

Antik çağlardan günümüze kadar gelen efsaneleri ile I. Dünya Savaşı’nda destan yazan geçmişi ile Çanakkale, hem tarihi hem de turistik şehirlerimizden biri.

Bozcaada ve Gökçeada gibi iki büyük adamızı da barındıran Çanakkale, tarihi ve doğal bir sit alanı. Eski çağlardaki adıyla Dardanelles olarak bilinen şehir, yılın her dönemi dünyanın her yerinden çok sayıda yerli ve yabancı turisti misafir ediyor. Binlerce yıllık geçmişi ile pek çok köklü medeniyete ev sahipliği yapan Çanakkale, günümüzde de bu medeniyetlerin izlerini taşıyor. Bu köklü tarihin izlerini görmek isteyen çok sayıda turisti misafir etmek için Çanakkale’de pek çok farklı kategoride ve çok sayıda konaklama tesisi var.

Şehir merkezindeki lüks otellerden tutun da butik otellere ve Çanakkale pansiyonlarına kadar zevkinize ve bütçenize uygun bir konaklama bulabilirsiniz. Çanakkale pansiyonları ise diğer tesislere göre oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahipler. Bu sebepledir ki sık tercih ediliyorlar. Çanakkale pansiyonları merkezde de mevcutlar, ancak genellikle Bozcaada, Assos gibi turistik beldelerde ve Gelibolu Yarımadası’nda yoğunluktalar. Gelibolu Yarımadası’ndaki şehitliklere gelen çok sayıda ziyaretçi için yarımadada yeterince Çanakkale pansiyonu mevcut. Özellikle yaz aylarında doluyor bu tesisler. Çoğu deniz manzaralı, bunlar dışında iç kesimlerde yer alan Çanakkale pansiyonları da var.

Çanakkale pansiyonlarının fiyatları ise şehirdeki diğer konaklama imkânlarına göre oldukça uygun. Yılın her dönemi cazip fiyat seçenekleri sunan Çanakkale pansiyonları, uzun süreli konaklamalarınız için de uygun. Sitemizi ziyaret ederek Çanakkale pansiyonları, Çanakkale pansiyonlarının fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler