×

Yeşilyurt Köyü Pansiyonları

Dünyada oksijen oranının en yüksek olduğu ikinci yer olan ve eski adıyla Çetmi Köyü olarak bilinen Yeşilyurt Köyü, Kaz Dağları eteklerinde Çanakkale’ye bağlı Küçükkuyu beldesine yaklaşık beş dakikalık mesafede

yer alan muhteşem bir köy. Yemyeşil her çeşit ağaç türünü barındıran doğası ile Kaz Dağları’nın tüm ihtişamını gözler önüne seren Yeşilyurt Köyü, özellikle son yıllarda doğasever tatilcilerin gözde mekânları arasında. Her mevsim başka güzellikleri barındıran köy, yılın her dönemi turistleri ağırlıyor.

KazDağları Yeşilyurt Köyü’nde konaklama tesisleri büyük oteller değiller. Doğanın tüm güzellikleri korunarak konumlanmış tesisler, köydeki evlerin restore edilmesi ile hizmete açılmış butik otel ve pansiyon şeklinde hizmet veriyorlar. Çoğu taştan yapılmış binaların kimisi de tarihi. Kaz Dağları Yeşilyurt Köyü pansiyonlarının kimisi yemyeşil ormanlara kimisi de masmavi denizlere bakıyor. Mimari olarak gelenekseli korumuş olsalar da dekorasyonları ve sundukları olanaklar oldukça modern. Günümüz ihtiyaçlarının hepsini bulabilirsiniz Yeşilyurt Köyü pansiyonlarında. Yeşilyurt Köyü pansiyonları Edremit Körfezi manzaralı odaları ile sundukları tamamen organik doğal kahvaltılar ve yemeklerle size doğanın izlerini hissettiriyorlar. Yeşilyurt Köyü pansiyonları yılın her dönemi hizmete açıklar. Çünkü yılın her döneminde bambaşka güzelliklerle karşınıza çıkıyor bu köy. Sadece hafta sonunda konaklasanız ve iki gün bu bol oksijenli çam havasını alsanız bile yenilenmeniz için yeterli oluyor. Kaz Dağları Yeşilyurt Köyü pansiyonlarının fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Yılın her dönemi hizmet verdikleri için dönemsel fiyat farklılıkları da pek yok. Eğer siz de dünyadaki ilk güzellik yarışmasının yapıldığı bu topraklarda yenileneceğiniz bir tatil geçirmek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz. Yeşilyurt Köyü pansiyonları, Yeşilyurt Köyü pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler