×

Alanya Pansiyonları

Ünlü tatil kentlerimizden Antalya’ya bağlı ve merkeze yaklaşık iki saatlik uzaklıkta yer alan Alanya, hem doğası hem de tarihi ve denizi ile pek çok turistin tercihi olan turizm beldelerinden.

Alanya modern konaklama tesisleri, tertemiz ve uzun plajları, mavinin her tonunu barındıran denizi ve tarihi eserleri ile her zevkten tatilciye göz kırpan bir tatil merkezi. Daha beldenin girişinde sizi yüzyıllara kafa tutan ihtişamı ile Selçuklu Kalesi karşılıyor, kaleyi yanına alan deniz manzarası da görülmeye değer.

Alanya yarımada şeklinde bir kara parçası. Altın sarısı harika kumları, masmavi denizin ve güneşin her mevsim gülümsemekten geri kalmadığı bir kent. İnsanları da güneşin içinizi ısıttığı gibi sıcakkanlılar. Tarihte ev sahipliği yaptığı Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi devletlerin de özelliklerini barındıran kentte modern zamanların izleri tarihle iç içe yer alıyor. Önünde masmavi denizi arkasında da yemyeşil Torosların hâkim olduğu nadide bir kent.

Alanya’da her yıl gelen çok sayıda turisti ağırlayan konaklama tesisleri de oldukça çeşitli. Büyük tatil otellerinden butik otellere ve pansiyonlara kadar çok sayıda tesis bulabilirsiniz. Alanya pansiyonları ise daha çok otelde vakit geçirmeyi sevmeyen, her an doğanın, denizin ve tarihin kucağında olmak isteyen tatilcilerin tercih ettiği tesisler. Alanya pansiyonları genellikle kentin merkezinde konumlanmış ve diğer tesislere nazaran daha sakin konaklamalar sağlayan yerler. Alanya pansiyonları konumları sayesinde kentin ünlü Kleopatra Plajı’na ve tarihi pek çok yerine de oldukça yakınlar. Bunun dışında pek çok yere de yürüyerek ulaşabileceğiniz mesafedeler.

Alanya pansiyonlarının işletmecileri ise daha çok beldede yaşayan aileler. Bu sebepledir ki samimi, içten ve dost sıcaklığında bir tatil sunuyorlar size. Lüks otelleri aratmayacak kadar da konforlu ve temiz Alanya pansiyonları.

Akdeniz ikliminin ılımanlığına sahip Alanya’da pansiyonlar da yılın her dönemi hizmete açıklar. Ancak özellikle yaz tatil sezonunda ziyaret edecekseniz beldeyi, erkenden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Çünkü oldukça yoğun hizmet veriyorlar. Alanya pansiyonlarının fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Dönemsel farklılıklar olsa da her daim misafirlerinin bütçelerine dost fiyatlar sunuyorlar. Bu yılki Alanya tatilinizin tam da planladığınız gibi geçmesini istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek size en uygun Alanya Pansiyonu, Alanya pansiyon fiyatlarını ve uygun fiyat seçeneklerini görmenizde fayda var. Şimdiden güzel tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler